Hangár Pub

Eine Kneipe, in der sich alles um Craft Bier dreht.

Hangár Pub

Eine Kneipe, in der sich alles um Craft Bier dreht.

CRAFT-BIERE – Wir haben großartige Craft-Biere sowohl vom Fass als auch in Flaschen. Sowohl von unseren eigenen als auch von den besten kleinen tschechischen Brauereien.

GUTE GESELLSCHAFT – Schon am Eingang fühlen sich die Besucher wie zu Hause. Die angenehme Atmosphäre wird durch eine interessante Mischung aus Stammgästen aus Letná und Craft-Bier-Liebhabern aus der ganzen Welt unterstrichen.

GESCHMACK – Der Hunger wird mit tschechischen Kneipenklassikern vertrieben – ertränktes Bier, eingelegter Hermelin. Oder Sie können preisgekrönte Pasteten und Rillettes essen. Und wir denken auch an die Veganer.

HANGAR GAMES – Wir haben klassische Steel Darts, Carrom, Karten und Würfel.

HANGÁR LETNÁ befindet sich mitten im Prager Stadtteil Letná, nur einen Steinwurf vom Sparta-Stadion und dem Metronom entfernt.

4.6
Basierend auf 324 Bewertungen
powered by Google
Zsolt DojčánZsolt Dojčán
05:52 06 Jun 23
Krásná malá hospoda s úžasnou atmosférou, a s nejlepší 12 kterou jsem pil. Prostě Super!
Petr SobíšekPetr Sobíšek
12:07 17 Apr 23
Příjemná hospůdka s vlastním pivem z létajícího pivovaru Hangár. Na čepu několik "Hangarů", IPA Pilot můžu jen doporučit. Ledničky s pivy spíš menší, nejedná se o klasickou pivotéku, ale objevil jsem zde třeba piva z Karlovického pivovaru Pod pralesem, na která jsem jinde v Praze nenarazil.
Tomas PavlikTomas Pavlik
18:13 04 Apr 23
Prijemne, autenticke misto s pivy z vlastniho letajiciho minipivovarku Hangar, navic s produkty dalsich kvalitnich ceskych a moravskych remeslnych pivovarku, s moznosti studenych pokrmu vysoke kvality si prijde na sve temer kazdy.
Lukáš VinterLukáš Vinter
12:41 18 Jan 23
Skvělá letenská hospůdka s velmi dobrým pivem a příjemnou atmosférou. Zvlášť po zápasech Sparty, hlavně vítězných :-)Pokud jste ale okupant, líbit se vám tam nebude...
Petr ŠraierPetr Šraier
12:56 30 May 22
Po rekonstrukci konečně od 18.2.2019 (dnes) zkušební provoz. Interiér doznal změnu hodně k lepšímu. Pivo dobré, bohužel kromě 10° vše v 0,4l, což je trend, který rozhodně nepreferuji.Po domluvě je možné nechat si donést jídlo z indické restaurace Curry Palace ve vedlejším domě, což vřele doporučuji. Naopak nedoporučuji dávat si tam přesycenou Plzničku :-DEDIT 1.10.2019 přišel podzim a s ním Oktoberfest i do Jirečkovy, autentické pivo Augustiner Edelstoff Oktoberfestbier za fakt lidovou cenu, originál preclíky i pomazánka "Obazda", která nesmí chybět v žádné pořádné bavorské pivnici. Schnaps jen doplňuje autenticitu ... Jen tak dál!EDIT 30.6.2022: jak jsem se nedávno dozvěděl, Hangár o fyzickém pivovaru už ani neuvažuje, vzhledem k dnešní situaci je to nejspíš i pochopitelné. Jinak se celkem nic nezměnilo a hospoda normálně funguje.
js_loader

Info

Jirečkova 15
Praha 7 – Letná

Mo – Fr: 17:00 – 22:00
Sa & So: 15:00 – 22:00

Galerie