Hangár Pub

A pub where everything revolves around craft beer.

Hangár Pub

A pub where everything revolves around craft beer.

CRAFT BEERS – We have great craft beers both on tap and in bottles. Both from our own and the best small Czech breweries.

GOOD SOCIETY – Right from the entrance, visitors feel at home. The pleasant atmosphere is underlined by an interesting mix of regulars from Letná and craft beer lovers from all over the world.

SOMETHING TO TASTE – Hunger will be driven away by Czech pub classics – drowned beer, pickled ermine. Or you can have award-winning pates and rillettes. And we’re thinking of vegans too.

HANGAR GAMES – We have classic steel darts, carrom, cards and dice.

HANGÁR LETNÁ is located in the middle of Prague’s Letná district, a stone’s throw from the Sparta stadium and the metronome.

4.6
Based on 324 reviews
powered by Google
Zsolt DojčánZsolt Dojčán
05:52 06 Jun 23
Krásná malá hospoda s úžasnou atmosférou, a s nejlepší 12 kterou jsem pil. Prostě Super!
Petr SobíšekPetr Sobíšek
12:07 17 Apr 23
Příjemná hospůdka s vlastním pivem z létajícího pivovaru Hangár. Na čepu několik "Hangarů", IPA Pilot můžu jen doporučit. Ledničky s pivy spíš menší, nejedná se o klasickou pivotéku, ale objevil jsem zde třeba piva z Karlovického pivovaru Pod pralesem, na která jsem jinde v Praze nenarazil.
Tomas PavlikTomas Pavlik
18:13 04 Apr 23
Prijemne, autenticke misto s pivy z vlastniho letajiciho minipivovarku Hangar, navic s produkty dalsich kvalitnich ceskych a moravskych remeslnych pivovarku, s moznosti studenych pokrmu vysoke kvality si prijde na sve temer kazdy.
Lukáš VinterLukáš Vinter
12:41 18 Jan 23
Skvělá letenská hospůdka s velmi dobrým pivem a příjemnou atmosférou. Zvlášť po zápasech Sparty, hlavně vítězných :-)Pokud jste ale okupant, líbit se vám tam nebude...
Petr ŠraierPetr Šraier
12:56 30 May 22
Po rekonstrukci konečně od 18.2.2019 (dnes) zkušební provoz. Interiér doznal změnu hodně k lepšímu. Pivo dobré, bohužel kromě 10° vše v 0,4l, což je trend, který rozhodně nepreferuji.Po domluvě je možné nechat si donést jídlo z indické restaurace Curry Palace ve vedlejším domě, což vřele doporučuji. Naopak nedoporučuji dávat si tam přesycenou Plzničku :-DEDIT 1.10.2019 přišel podzim a s ním Oktoberfest i do Jirečkovy, autentické pivo Augustiner Edelstoff Oktoberfestbier za fakt lidovou cenu, originál preclíky i pomazánka "Obazda", která nesmí chybět v žádné pořádné bavorské pivnici. Schnaps jen doplňuje autenticitu ... Jen tak dál!EDIT 30.6.2022: jak jsem se nedávno dozvěděl, Hangár o fyzickém pivovaru už ani neuvažuje, vzhledem k dnešní situaci je to nejspíš i pochopitelné. Jinak se celkem nic nezměnilo a hospoda normálně funguje.
js_loader

Info

Contact

Jirečkova 15
Praha 7 – Letná

Mo – Fri: 17:00 – 22:00
Sat & Sun: 15:00 – 22:00

Gallery